Biz Kimiz ?

Acentamız Kırklareli’nin İğneada ilçesinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur.2015 yılından beri turizm amaçlı sportif faaliyetler (ATV,Kano,Doğa Sporları vs) yapmaktadır.2020 yılından itibaren yenilenen ismiyle HİLDE TOUR (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne 12503 no’lu kayıtlı A grubu acenta) olarak faaliyet alanlarını genişleterek yoluna devam etmektedir. Yurt içi ve Yurtdışı kültür turları, Kayak Turları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Toplantı ve Seminer organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz

HİLDE TOUR müşteri odaklı çalışan acentadır, her zaman değişime ve yeniliğe açık yapısı ile misafirlerine rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm hizmet süresince beklentilerinin üstünde hizmet vererek 100% misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Popüler destinasyonlarla müşterilerimizi buluşturarak onların keyifli anılar biriktirmesini sağlamak ve her zaman hizmet kalitemizi bir adım ileriye götürerek, misafirlerimizin tur keyfini tam anlamı ile yaşamalarını sağlamaktır.

Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?