from 150,00₺
Check Availability

ATV Turu

Puanlanmadı

Süre

Cancellation

No Cancellation

Kişi Sayısı

Limitsiz

Diller

___

Genel Bakış

İğneada Istranca dağlarının eteklerinde olan içinde dünyada sayılı el değmemiş ormanlardan Longoz Ormanları (su basar) milli parkları bulunduran eşsiz tabiatı , doğal güzelliği ve oksijeni ile bu inanılmaz heyecanı unutamayacağınız bir tecrübe yaşayacaksınız. Atv 4 tekerlekli Motorsiklet tipi arazi araçlarımız ile tura başlamadan önce ,parkur ve Atv kullanımı ile ilgili bilgilendirme (brifing) yapılacaktır.. Tur esnasında misafirlerimizin emniyetli sürüş keyfi yaşayabilmesi için rehberimizin talimatlarına uymanız önemle rica ederiz. 12 yaş altı çocuklarınız için ekstra ücret talep etmemekteyiz daha önce Atv kullanmadım diye üzülmeyin sizde bu heyecanı tur öncesinde yapacağımız bilgilendirme ve eğitimden (Atv kullanmak için anlatım) sonra rahatça kullanabileceksiniz. Orman içinde heyecan dolu bir deneyim için parkurumuzu özenle  hazırladık ,yol güzergahımız trafiğe kapalı orman arazisinde çukurlardan ve engellerden geçip ,mevsimlere göre çamur, su ve toz birikintilerine girmek ,kirlenmekten bile keyif alacak off road deneyimleri yaşayacaksınız. Turumuz rehber önderliğinde konvoy halinde ilerleyecektir. Tur programında güvenlik, hava koşulları, yol durumu, doğal afet (arazilerin su altında kalması) ve teknik sorunlara göre tur rehberimiz saatlerde ve tur süresinde değişiklik yapabilir. Atv arazi araçlarını ister tek(1) başına kullan istersen de iki(2) kişi binip heyecanını paylaşabilirsin, keyifli yolculuk yaptığımız parkurda 1 veya bölgeye göre 2 defa duraklamamız olacak bu sürede unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraf ve video çekimleri yapabilirsiniz.

View More

Ne yapacağız ?

Expand All
1. Parkur

İğneada Longoz Ormanları milli parkı yanı orman içinde engebeli arazide 45 dk ile 60 dk arasında değişim göstermektedir. Longoz ormanları girişinde vereceğimiz molada resim ve video çekme şansınız olacak.
İğneada Mert gölünün sahil tarafından yapacağımız yolculuğun 20 dk ile 30 dk lık kısmı kumun üzerinde, 20 ile 30 dk olan diğer kısmı orman arazisi ve patika yollarda olacaktır. Aypoloz gölünde vereceğimiz mola zamanında serbestçe resim ve video çekip maceranızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

2. Parkur

Alternatif parkur seçenekleri için minimum 8 kişi talep oluşturmalıdır (8 ayrı atv veya çift kişi 4 atv), fiyatlar mesafenin uzamasına göre değişmektedir.
Alternatif parkurlara göre görülmesi gereken göller ve milli parklar değişebilmektedir. Milli parklar içerisinde bulunan Longoz ormanları , Mert Gölü, Aypoloz (Deniz) Gölü, Hamam Gölü ve Altın (Bulanık) Dere örülebilmektedir.
Atv turlarımız gün içinde 10:00-18:00 saatleri arasında 2 saat aralıklar ile düzenlenmektedir. Rezervasyon için lütfen whatsapp iletişime geçip bilgi alınız.

Dahil Olanlar/Hariç Olanlar

  • Atv Turu
  • Rehberlik hizmeti
  • Tur öncesi Brifing eğitim
  • Yakıt
  • Tüm sigortalar
  • Fotoğraf ve video çekimler (web sitesi veya sosyal paylaşım sitemizden alınacaktır) web sitesi, facebook, instagram

Aktivite Yeri

SSS

Ne Giymeliyim ?
Tur sırasında spor kıyafetler tercih etmelisiniz (ıslanacak, tozlanacak ve çamur olacaklar).
Aynı zamanda güneş gözlüğü ve güneş kremi de tercih edebilirsiniz.
Tura Kimler Katılamaz
16 yaşını doldurmamış, ebeveyni refakatinde olmayan kişiler,
Hamile olan bireyler için engebeli olan arazi şartları oldukça tehlikeli durumlar oluşturduğundan dolayı, hamile bireyler,
Fiziksel olarak herhangi bir engele sahip olan bireylerTur esnasında Alkol ve uyuşturucu madde almış olanlar,
Heyecan ve adrenaline bağlı olarak tetiklenen hastalıklara sahip bireyler

Değerlendirmeler

0/5
Puanlanmadı
Based on 0 review
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Orta
0
Kötü
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Değerlendir

Created with Sketch.
Kişi Başı 150,00₺

Organize eden

hildetour

Member Since 2021

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?