from 0,00₺
Check Availability

Kano

Created with Sketch. Mert Gölü, Yeni, İğneada/Demirköy/Kırklareli
Puanlanmadı

Süre

Cancellation

No Cancellation

Kişi Sayısı

Limitsiz

Diller

___

Genel Bakış

İğneada Longozunun zengin florasına tanıklık etmek isteyenler Mert Gölü içerisinde kano ile gezinerek doğanın zenginliklerine tanıklık ediyor. Kanolar 1 ve 2 kişiliktir, çocuklarınız ile de binebilirsiniz ancak gerekli bilgiyi eğitmenden almanızda fayda var. İster tek başınıza isterseniz  evdiklerinizle de çıkabilirsiniz, kürek çekemem veya ben tek başıma gidemem derseniz de rehber kiralayıp, rehberimiz kürek çekerken siz gölün ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. (yoğunluğa göre bilgi almanızı öneririz). Yaban hayatının devamlılığı için üreme dönemlerinde faaliyetler geçici olarak durdurulmaktadır.(Dönemler için bilgi alınız)Kano turuna katılmadan önce güvenliğiniz için can yelekleri beden XS-S-M-L-XL-XL olacak şekilde en uygunu tarafınıza verilecektir, kanoyu daha emniyetli bir şekilde kullanmanız için tur öncesi eğitim (brifing) verilecektir,  emniyetiniz için anlatılanları dikkatlice dinlemenizi tavsiye ederiz. Turlarda hava şartları , doğal afet, teknik sorunlar ve yoğunluğa göre satın aldığınız tur saatinde değişiklik olabilir tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

View More

ÖNE ÇIKANLAR

  • Kano ile 1,5 kilometrelik alanda 60 dk ile 90 dk arasında kürek çekerek longozun derinliklerine ulaşanlar, kayın ve meşe ağırlıklı ağaçlardan oluşan longoz ormanları, yeşilin ve mavinin farklı tonlarıyla görsel şölen sunuyor.

Dahil Olanlar/Hariç Olanlar

  • Kano Turu
  • Kürek
  • Can Yeleği
  • Eğitmen
  • Tüm Sigortalar
  • Rehberlik Ücreti
  • Ulaşım Hizmeti
  • Yiyecek
  • İçecek

Aktivite Yeri

Created with Sketch. Mert Gölü, Yeni, İğneada/Demirköy/Kırklareli

SSS

Ne giymeliyim ?
Kano turlarına katılacak olan misafirlerimizin mevsimlere göre ıslanmayı göze alabilecek kıyafetler giymesi ,(kürek çekerken kürekten süzülen sular üzerinize gelebilir)
Elektronik cihazlar ne olacak ?
Cep telefon , kamera, elektronik ve değerli eşyalarınız ıslanmayacak şekilde muhafaza etmenizi öneririz
Kanoya nasıl oturacağız ?
İki (2) kişilik kanolara binerken önde oturacak olan yönlendirmede, arka tarafta oturacak olanın biraz daha güçlü kişinin oturmasında fayda var
Ulaşım nasıl olacak
İğneada’ya gelirken 3 km dışarıda Milli Parklar Girişinden girilmeyecektir, bu girişten gidildiğinde Mert gölünün arka tarafına ulaşabilirsiniz yolların su ile dolu olmasından sebep geçiş yapılamaz. İğneada’ya girişte hemen il sağdan gireceğiz ve yol bitiminde Mert gölüne varmış olacaksınız.

Değerlendirmeler

0/5
Puanlanmadı
Based on 0 review
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Orta
0
Kötü
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Değerlendir

Created with Sketch.
Kişi Başı 0,00₺

Organize eden

hildetour

Member Since 2021

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?