from 0,00₺
Check Availability

Twizy Tur

Puanlanmadı

Süre

Cancellation

No Cancellation

Kişi Sayısı

Limitsiz

Diller

___

Genel Bakış

TWİYZ NEDİR?
Twizy ikonik bir tasarıma, benzersiz ve sempatik görünüşe sahip elektrikli, dört tekerlekli, direksiyonlu bir motosiklettir. İki kişilik Twizy çok ufak gözükmesine rağmen içi, yaşam hacmi oldukça ferah ve konforlu bir araçtır. %100 Elektrikli motora sahip Twizy, 85 km maksimum hıza ve 90-100 km menzile sahiptir. Önde iki, arkada bir emniyet kemerine sahip olan twizy’de ayrıca hava yastığı ve çelik koruma kafesi , 3 bölge emniyet kemeri bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve keyifli olan Twizy size bambaşka bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

TWİYZ KAPADOKYA TURU
Kapadokya Turu Kapadokya’nın muhteşem gün batımı manzarası eşliğinde keyifli yollarında unutulmayacak anlar yaşamak için oluşturduğumuz rotamızda sizleri bekliyoruz. Göreme’den başlayacak
turumuzda Çavuşinle. Rotamızda devam ederken çay kahve içmek için Aşk Vadisinde mola veriyoruz. Oradan da Kızıl Vadi’ye geçiyoruz ve Kapadokya’nın muhteşem gün batımı manzarası kameralarımız
açarak, selfie çekerek ölümsüzleştiriyoruz. Sorasında Göreme’ye iniyoruz ve turumuzu noktalıyoruz. Tur süresi yaklaşık 2 saattir.

TWİYZ BOĞAZİÇİ İSTANBUL TURU
Turlarımızda önde klavuz araç katılımcılara yol boyu rehberlik ederken katılımcılar da kendilerine tahsis edilen Twizy Araçlarımız ile Boğaziçi rotamızda ilerlemektedir. Turumuz 40 km yakşalık 3 saat sürmektedir.

TWİYZ İZMİR TURU
Turlarımızda önde klavuz araç katılımcılara yol boyu rehberlik ederken katılımcılar da kendilerine tahsis edilen Twizy Araçlarımız ile İzmir rotamızda ilerlemektedir. Turumuz 2 saat sürmektedir.

View More

Dahil Olanlar/Hariç Olanlar

Aktivite Yeri

Değerlendirmeler

0/5
Puanlanmadı
Based on 0 review
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Orta
0
Kötü
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Değerlendir

Created with Sketch.
Kişi Başı 0,00₺

Organize eden

hildetour

Member Since 2021

Bunları da sevebilirsiniz

Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?